Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час
Для зручного використання свердловини на дачі і захисту від злому.
Для тих, хто користується свердловиною цілий рік.
Залишаєте заявку на виїзд фахівця
Обговорюємо технічні питання
Складаємо кошторис і висилаємо Вам комерційну пропозицію
Погоджуємо з Вами і вибираємо зручний час
Завозимо матеріали на об'єкт, їх оплата
Наші фахівці відповідно до кошторису виконують роботи
Оцінюєте результат і по закінченню всіх робіт проводите оплату
Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час
Свердловина - це отвір в землі. В цей отвір встановлена обсадна труба з фільтром або без фільтру, в залежності від типу свердловини. Бурова бригада прокачує свердловину своїм насосом, щоб Ви бачили, що вода в свердловині є. Після цього Вам потрібно користуватися водою, потрібно опустити насос, поставити обладнання. Зручно і комфортно: відкриваєте кран, насос сам почне працювати, а вода тече, закриваєте кран - вимикається насос, вода перестає текти. Це і є облаштування свердловини. У нього входить монтаж насоса, автоматики і гідроакумулятора, прокладка водопровідної труби, установка фільтра-колби, підключення всього обладнання до електриної мережі. Бувають різні види облаштування свердловин, про це Ви можете прочитати в наступному питанні.
Свердловина пробурена. Щоб користуватися водою, потрібно зробити облаштування свердловини.
Облаштування буває двох видів:
1. Дачний варіант (антивандальна колонка Дачник);
2. Капітальний варіант.
У капітальному варіанті в облаштування свердловини входить: улаштування приямка із залізобетонних кілець, установка насоса, гідроакумулятора, автоматики. Обладнання можна ставити в приямоку (наприклад, при не постійному проживанні) або в будинку (при постійному проживанні).
Фільтрова свердловина (свердловина «на пісок») - це свердловина, яка бере воду з піщаного горизонту. Цей шар залягає під верхнім шаром з суглинку. Щоб захистити воду у свердловині від піску, ставлять фільтр. Він пропускає воду, а пісок не пропускає.
Бесфільтрова свердловина (свердловина "на вапняк", або артезіанська) - відрізняється від фільтрової тим, що буріння ведеться до вапнякового водоносного шару або глини, насиченою водою. У цих шарах немає піску, дрібних частинок, які б потрапляли в воду, тому і фільтр ставити не потрібно.
Глибина залягання як піщаного, так і вапнякового водоносного шару в різних місцевостях може бути різною.
Оголовок ставимо зверху на обсадну трубу свердловини. Він захищає свердловину від забруднень і виконує функцію підвісу для насоса і водопідйомної труби.
Фільтр грубої очистки ми рекомендуємо ставити в приямку при облаштуванні свердловин. Цей фільтр затримує різні домішки (частинки піску, іржу та ін.), і не допускає, щоб вони потрапили у водопровід. Це додатковий захист обладнання від передчасного зносу.
Насоси для свердловини бувають глибинні або поверхневі. Поверхневі насоси встановлюються прямо на поверхні землі і відкачують воду методом всмоктування. Такі насоси найчастіше ставлять на свердловини маленької глибини (до 8 метрів).
Якщо свердловина глибиною більше 10 метрів, використовуємо глибинні (свердловинні) насоси.
Такі насоси бувають 4 видів:
1. Глибинний відцентровий насос для свердловини.
Переваги: невелика вага і компактні габарити, висока продуктивність, створює хороший тиск води, працює цілий рік, простотий монтаж, надійний і довговічний, підходить для всіх видів свердловин (навіть якщо у воді є нерозчинні домішки).
Недоліки: вартість такого насоса вище, ніж, наприклад, у вібраційного.
2. Насос глибинний гвинтовий (шнековий).
Переваги: дає хороший натиск води навіть якщо води в свердловині мало;
Недоліки: якщо у воді є багато нерозчинних домішок, перестає ефективно працювати.
3. Вихровий насос для свердловини.
Переваги: створює сильний напір води. Може створити потрібний тиск, навіть якщо повітря потрапило в середину камери.
Недоліки: можна використовувати тільки для свердловини з чистою водою.
4. Вібраційний глибинний насос.
Переваги: проста конструкція і низька вартість, працює навіть при сильному забрудненні води.
Недоліки: не можна застосовувати в свердловині, тому що вібрація руйнує конструкцію свердловини; стає причиною поломки фільтра або підмиву шарів ґрунту у безфільтровій свердловині.
Ми використовуємо в роботі глибинні відцентрові насоси.
Послуги