Залиште заявку зараз

і отримайте безкоштовний виїзд інженера!

  Дякуємо

  Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

  Ви можете нам довіряти
  9+
  Років на ринку
  3000+
  Виконаних робіт
  39000+
  Метрів свердловин пробурено
  35000+
  Літрів води викачується з наших свердловин кожну годину
  Наші послуги:
  • Буріння та облаштування свердловин на воду
  • Буріння свердловин під теплові насоси
  • Установка і підбір різних видів обладнання – насосів і фільтрів
  • Підведення електрики
  • Монтаж спецавтоматики
  • Прокладання трубопроводу
  • Монтаж фільтрів
  Що ви отримаєте?
  Що ви отримаєте?
  • Буріння свердловини під ключ
  • Облаштування свердловини
  • Безкоштовний виїзд інженера
  • Безкоштовний аналіз води
  • Сервісне обслуговування на 1 рік БЕЗКОШТОВНО!
   skvazhiny Fb 9 1
   Отримати індивідуальний розрахунок вартості Буріння свердловини на воду для Вашого будинку

    Дякуємо

    Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

    Чому ми
    Чому ми

    • Оплата за результат. Платіть тільки після того, як пішла вода
    • Ціну озвучуємо завжди остаточну – без всяких додаткових витрат
    • Договір з печаткою
    • Не заїжджаємо на ділянку технікою. Ваша ділянку і паркан цілі
    • Знаємо всі водоносні глибини в радіусі 80 км від Харкова
    • Використовуємо тільки питні труби по ДСТУ. Гарантія 50 років
    • У нас працюють інженери з досвідом роботи більше 10 років

    Бурение скважин на воду
    Порядок
    Порядок співробітництва
    01
    Заявка

    Залишаєте заявку на виїзд фахівця

    02
    Безкоштовний виїзд на об'єкт

    Обговорюємо технічні питання

    03
    Розрахунок вартості

    Складаємо кошторис і висилаємо Вам комерційну пропозицію

    04
    Дата роботи

    Погоджуємо з Вами і вибираємо зручний час

    05
    Оплата матеріалів

    Завозимо матеріали на об'єкт, їх оплата

    06
    Виконання робіт

    Наші фахівці відповідно до кошторису виконують роботи

    07
    Оплата робіт

    Оцінюєте результат і по закінченню всіх робіт проводите оплату

    Вода є важливою складовою життя будь-якої людини. На жаль, сучасні комунікації не повністю забезпечують подачу цього ресурсу на окремих ділянках у м. Харків. Це пов’язано з відсутністю самого водопроводу . Не рідкість також і проблеми з якістю. Буріння свердловин на воду дозволить уникнути цих негараздів та надасть власнику постійне джерело чистої питної води.

    Переваги створення свердловин на приватних ділянках

    Рішення викопати скважину позбавляє власника ділянки від побутових проблем, пов’язаних з водопостачанням. Серед переваг свердловин особливої уваги потребують наступні:

    1. Чиста рідина. Свердловина на воду достатньої глибини дозволяє власнику повністю забезпечити себе, та своїх рідних якісним питним ресурсом. Це пов’язано з тим, що в джерело не потрапляють природні опади та інші забрудники.
    2. Довгий термін експлуатації. Грамотно пробурена та обладнана скважина на воду може прослужити своєму власнику строком від 30 років.
    3. Економія. Власна свердловина для води, постачаючи необхідний ресурс з глибоких водоносних слоїв дозволяє своєму користувачу не турбуватися про неочікувані фінансові витрати.
    4. Стабільність. Класичні колодязі наповнюються чистою водою не дуже швидко. З свердловиною таких проблем не виникає. Вона буде постійно постачати воду у потрібній кількості.
    5. Просте використання. Водяна свердловина під ключ матиме усе необхідне обладнання. Надалі її не потрібно буде заглиблювати. Подальше обслуговування, у свою чергу, можна також замовляти у нашої Компанії.

    Враховуючи все вищезазначене можна зробити висновок, що свердління скважин на воду може значно полегшити побут та господарську діяльність користувача. Це джерело дозволить постійно користуватися природним ресурсом для пиття, та технічного використання (поливу).

    Особливості буріння свердловин у Харкові та області

    Майстри Компанії «Сила Води» можуть пробурити скважину на приватних ділянках. Для створення свердловин на воду використовується малогабаритна бурильна установка. Це обладнання є ідеальним для роботи на ділянці з великою кількістю господарських будівель чи об’єктів ландшафтного дизайну. Також важливою перевагою є те, що надвірна малогабаритна установка дозволяє здійснити буріння на невеликій території. Під час розробки ландшафт подвір’я та інша власність замовника не постраждає.

    Розробка свердловини малогабаритною установкою не відрізняється суттєво від машинного буріння, і не впливає на якість води. Це пов’язано з тим, що технологія залишається тією ж самою, як і під час користування машинним обладнанням. Додатковими перевагами є:

    1. Мобільність, яка дозволяє провести розробку навіть у самих важкодоступних місцях. До таких об’єктів відносяться схили, вузькі ділянки, приміщення побутового значення та інше.
    2. Пробурити свердловину за допомогою малогабаритного обладнання можливо на глибину до 110 метрів.
    3. Оперативність. Уся робота співробітників Фірми по розробці та облаштуванню свердловини не потребує багато часу. Буріння джерела з розгортанням обладнання може зайняти 1 – 2 доби.

    Під час розробки фахівці Компанії візьмуть до уваги побажання клієнта, а також особливості ландшафту подвір’я, а також території на підприємстві.

    Чим обумовлена вартість свердловини?

    Ціна буріння скважини залежить від багатьох важливих факторів. Співробітник Фірми розповість скільки коштує послуга та зробить приблизні розрахунки під час першої бесіди з клієнтом. На цьому етапі будуть враховані побажання замовника, а також умови майбутньої розробки. Наприклад, якщо майстри Компанії не матимуть змоги підключитися до стаціонарного джерела електроенергії, у кінцевий кошторис будуть включені також витрати на роботу електрогенератора.

    Вартість свердловини індивідуальна. Визначальне значення має ціна обсадної труби та її метраж. Також до кошторису увійде вартість фільтру та забивки. На формування кінцевої ціни впливає глибина джерела, використання додаткового обладнання та інше. Ви отримаєте інформацію про послуги з буріння перед початком роботи, після обговорення всіх деталей замовлення з менеджером.

    Процес буріння свердловини до 50 метрів

    Технологія розробки такого джерела не залежить від його глибини. У будь-якому випадку буріння буде складатися з наступних етапів:

    • Співробітник приїжджає на виклик і оглядає місцевість. Після цього буде визначено місце подальшого буріння. На остаточний вибір впливає розташування колодязів та вигрібних ям. Також враховується відстань від будівель і споруд.
    • На цьому етапі відбувається підготовка. Співробітники Компанії приїжджають на виклик з усім необхідним обладнанням. Після цього здійснюється розвантаження установки, супутніх інструментів. Відбувається монтаж бурильного обладнання.
    • Буріння свердловини. Починають роботу фахівці з накручування штанг із закріпленим буром по мірі їх поглиблення. У порожнину конструкції подається вода. Далі майстри підключають двигун, що приводить в рух бур. Цей елемент обертається і поступово поглиблюється в породу, розпушуючі грунт, який зустрічається на шляху. Розпушений грунт вимивається завдяки воді, яка надходить всередину труби штанги. Глибина такого отвору може досягати максимум 110 метрів.

    Під час буріння майстер Компанії “Сила Води” визначає близькість водоносного шару. Так, під час роботи над фільтровою свердловиною, фахівець визначає, що бур дійшов до насиченого водою піску.

    На цьому етапі роботи бурильники опускають в отвір обсадні труби. Перша труба буде виконувати функції фільтра, в ній зроблено отвори, а також намотана нитка з поліпропілену. На фільтр встановлюється заглушка. Після цього відбувається накручування стандартних обсадних труб.

    Тепер фахівці приступлять до промивання пробуреної свердловини. Під великим тиском вода буде подаватися у встановлену обсадну колону. Це необхідно для промивання фільтра, який розташований в самому низу джерела.

    Тепер робочі приступлять до обсипання труб кварцовим піском. Це дозволить питній рідині водоносного шару (20 метрів і більше) потрапляти в фільтр, до цього проходячи кварц. Так відбувається очищення від дрібних частинок піску.

    На цьому етапі майстри Компанії опускають в свердловину помпу для прокачування. На всю процедуру піде не більше 2 годин часу. У цей час співробітники виконають демонтаж установки, здачу об’єкта власнику, підписують необхідні документи та договори. За потреби клієнт може замовити додаткове оснащення джерела технічними пристосуваннями. На його запит спеціаліст підготує кошторис.

    Особливості експлуатації свердловин на 40, 50 метрів і менше

    Особливості експлуатації відрізняються тільки в разі недостатнього дебіту свердловини. При цьому глибина залягання також не грає особливого значення. Головний нюанс – це потреба в накопичувальному баці або іншому резервуарі для води. Такі ситуації типові для сезонних і самозливних свердловин. Також така проблема може спостерігатися в джерелах, які мають  невеликий діаметр труби (90мм). При необхідності власник може звернутися до працівників нашої Компанії. Фахівці знайдуть оптимальне рішення.

    Послуги буріння свердловин від Компанії «Сила Води»

    Перш за все клієнту необхідно оформити замовлення на розробку джерела. Після цього співробітник організації виїжджає на вказану адресу. Спільно з власником ділянки відбувається пошук відповідного місця для буріння. На розташування майбутньої свердловини будуть впливати існуючі господарські споруди, а також розташування необхідного водоносного шару. Копання скважин на приватній ділянці складається з декількох етапів.

    Доставка техніки на місце розробки. Працівники Фірми розвантажують обладнання та переносять його на обрану ділянку. Потім відбувається монтаж установки.

    Безпосереднє буріння скважин. У процесі майстри накручують бурові штанги відповідно до рівня заглиблення. Під час роботи використовується електричний двигун. Непотрібний грунт буде вимиватися на поверхню за допомогою рідини, яка подається по спеціальній трубці.

    Після проведених бурових робіт майстри Компанії опускають у свердловину обсадну трубу. Перша з них візьме на себе роль фільтра. Після цього будуть накручені стандартні труби на всю глибину джерела.

    Промивка. Вода буде подаватися у існуючу обсадну колону під великим тиском. Ця процедура необхідна для якісної промивки фільтра, розташованого внизу конструкції та видалення грунту з обсадної труби.

    Обсипання конструкції. Співробітники Компанії заповнять порожнину за обсадною колоною кварцовим піском. Завдяки цьому брудна рідина верхнього водоносу не буде потрапляти до основного джерела. На фінальному етапі відбувається ручне занурення у свердловину насоса для прокачування.

    Після закінчення процесу відбудеться здача об’єкта замовнику та розрахунок. При необхідності клієнт також може замовити у нас подальше облаштування свердловини (кесон) та інші послуги.

    Мапа
    Мапа свердловин Харківської області
    Ми пишаємось
    Роботи, якими ми
    пишаємося
    Відгуки
    Відгуки наших
    клієнтів
    Ми знаємо, як забезпечити Вас якісною чистою водою

    Дізнайтеся, скільки буде коштувати буріння свердловини для Вас!

     Дякуємо

     Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

     Питання
     Найважливіші питання і відповіді на них
     Чи потрібен дозвіл на свердловину?

     Використання свердловин на воду приватними (фізичними) особами регламентується Кодексом України «Про надра». Згідно зі статтею 23 цього нормативного документа спеціальні дозволи та відводи для свердловин не потрібні, якщо:
     1. Вода зі свердловини призначається не для бутилювання
     2. Кількість викачування води не перевищує 300 м.куб. / Добу

     Який термін служби свердловин?

     Термін служби водозабірної свердловини залежить від її типу, потужності водоносного пласта, регулярності використання, дотримання правил експлуатації і може досягати 30 і більше років.

     Що входить у вартість буріння свердловини?

     Проїзд до місця проведення робіт, буріння, монтаж обсадної труби пластикової (нПВХ), прокачування нашим насосом.

     На якій відстані від будинку можна зробити свердловину?

     Не ближче 2-3-х метрів. При цьому обов'язково необхідно врахувати місце розміщення каналізації, вуличного туалету чи господарських будівель.

     Як скоро замулить свердловину, якщо нею не користуватися?

     Тривалість задовільного експлуатаційного періоду свердловини залежить від ряду факторів:
     • періодичність та інтенсивність експлуатації
     • потужність водоносного шару
     • наявність і потужність свердловин у сусідів
     • порушення гідрологічної ситуації
     • кліматичні умови
     Прийнято вважати, що фільтрова свердловина («піщана») живе в середньому 7-15 років, артезіанська - в залежності від якості і матеріалу труб обсадної колони (частіше називають 50 років, але це, зрозуміло, все умовно).

     Яка кількість свердловин потрібно для роботи теплового насоса?

     Необхідна кількість свердловин вираховують виходячи з типу грунту і продуктивності обладнання. Велику тепловіддачу забезпечує земельна ділянка з неглибоким проходженням підземних вод, найменший відсоток тепла можна отримати з піску.
     Розрахунок свердловини теплонасоса виконується відповідно до наступних параметрів:
     • Пісок і сухі відкладення - дасть всього 25-30 Вт на кожний погонний метр покладеного контуру.
     • Водонасичений грунт - тепловіддача буде на рівні 60 Вт, на п.м. труби.
     • Камінь - граніт, вапняк, базальт, мають найвищі показники тепловіддачі, що варіюються від 65 до 85 Вт.
     • Звичайний грунт - за цими параметрами вираховують середнє значення, рівне 50 Вт на 1 п.м.
     Глибина свердловини для теплонасоса розраховується наступним чином:
     • В значення приймають середні параметри або показники тепловіддачі 50 Вт на 1 п.м.
     • Визначають загальну продуктивність теплового насоса. Для приватного будинку на 200 м, рекомендується встановити тепловий насос з продуктивністю не менше 14 кВт.
     • Визначають загальну протяжність контуру. 14 кВт рівні 14000 Вт. Відповідно, водяний контур має протяжність 280 м.
     • Підраховують загальну кількість колодязів. Середня глибина, яка приймається до уваги, дорівнює 30 м. Для будинку на 200 м, буде потрібно пробурити 10 свердловин.

     Чи можна бурити взимку?

     Найчастіше буріння свердловин проводять влітку, в той момент, коли будівництво будинку вже йде або виникла термінова потреба в воді. Краще починати облаштовувати індивідуальне водопостачання ділянки або будинку, до початку капітального будівництва: вода потрібна буде з першого дня і до завершення ремонту.
     Давайте оцінимо всі плюси буріння свердловин взимку:
     • Взимку навантаження на бурові компанії скорочуються, що гарантує дійсно індивідуальний підхід. Більше сервісу за ту ж вартість.
     • Ділянці не буде завдано шкоди, у вигляді зіпсованого саду з квітами.
     • Взимку за містом проживає менше людей - а значить менше цікавих очей.

     Навіщо потрібен оголовок?

     У продажу є стандартні герметичні оголовки, якими облаштовуються свердловини. Герметичний оголовок додатково охороняє свердловину від потрапляння в неї забруднень, а також виконує функцію підвісу для насоса і водопідйомної труби.

     Які труби вибрати для свердловини?

     Для обсадки свердловини застосовуються сталеві і нПВХ труби. У сучасному бурінні застосовуються як сталеві труби (на глибокі свердловини з цементуванням), так і спеціальні нПВХ труби для обсадження свердловин. При цьому пластикові труби мають більший термін експлуатації і повністю гігієнічні. Сталь схильна до корозії і при попаданні в певну хімічну середу може прослужити до 10 років. Оптимальний діаметр обсадної ПВХ труби - 125мм:
     • можливий монтаж практично будь-якого погружного насоса
     • така труба дає необхідну кількість води до 7м3 / год
     • ціна труби 125-го діаметру менше, ніж труби більшого діаметру, а на кількість
     • води в свердловині діаметр труби практично не впливає.

     Що продовжує експлуатаційний ресурс свердловини?

     Ресурс свердловини збільшує її правильне будівництво і облаштування. Дуже важлива пробна відкачка і рекомендації до насосного обладнання, які будуть дані буровиками за її результатами. Важливий правильний монтаж насосу і оголовку свердловини, своєчасне і кваліфіковане сервісне обслуговування і ремонт. Названі вище фактори залежать від професіоналізму виконавців. Іншими словами, при однакових умовах свердловина від кращої компанії має шанси працювати довше - висновок цілком очікуваний. Також продовжує ресурс помірний і стабільний режим експлуатації (як правило, довше «живе» свердловина, яка працює регулярно і помірно, ніж та, яка експлуатується рідко, але з максимальним навантаженням). Це вже залежить від її власника.

     Чи робите Ви аналіз води в пробуреної свердловини?

     Так, робимо. Хімічний аналіз води від 500 грн. Але його треба робити через пару тижнів експлуатації після буріння, відкачавши не менше 50 м3 води, і за результатами цього аналізу підбирається система водопідготовки.

     Термін служби свердловини під теплонасос?

     При розрахунку вартості буріння необхідно враховувати, що мінімальний термін експлуатації геотермального первинного зонда становить не менше 50 років. На час служби впливає те, яка труба використовується для виготовлення колектора. Розрахунковий термін експлуатації полімерних труб 50-60 років. У перший рік укладання колектора можливе просідання, що вимагає додаткового коректування і виправлень. Далі первинний контур буде працювати з повною тепловіддачею і ефективністю.
     Початкові витрати, що відлякують потенційного покупця, насправді повністю окупляться завдяки тривалому терміну експлуатації, як самого насоса, так і геотермального контуру.

     Послуги

     Які роботи ми виконуємо
     Буріння свердловин на воду
     Буріння свердловин на воду
     Замовити послугу
     Облаштування свердловин
     Облаштування свердловин
     Замовити послугу
     Буріння свердловин малогабаритною установкою
     Буріння свердловин малогабаритною установкою
     Замовити послугу
     Монтаж систем опалення
     Монтаж систем опалення
     Замовити послугу
     Монтаж водопроводу і каналізації
     Монтаж водопроводу і каналізації
     Замовити послугу
     Проектування інженерних мереж
     Проектування інженерних мереж
     Замовити послугу
     Монтаж фільтрів для води
     Монтаж фільтрів для води
     Замовити послугу
     Всі послуги