Залиште заявку зараз

і отримайте безкоштовний виїзд інженера!

  Дякуємо

  Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

  Ви можете нам довіряти
  9+
  років на ринку
  270+
  виконаних проектів
  250+
  задоволених клієнтів
  1500+
  м2 теплої підлоги прокладено
  Ваші вигоди
  Ваші вигоди
  money
  Premium обладнання

  Використовуємо тільки сертифіковані матеріали відомих виробників

  laptop
  Чат з фотозвітом

  Viber, Telegram і т.д. Все під Вашим контролем - в чат кожен день скидається фото робіт

  people
  Досвідчені співробітники

  Кваліфіковані фахівці з досвідом від 5 до 20 років

  case
  Роботи «під ключ»

  Виконуємо роботу від створення проекту до повного завершення всіх робіт

  contract
  Гарантія та технічна підтримка

  Гарантійне обслуговування і рішення питань, що виникли

  agenda
  Післягарантійне обслуговування

  Проведення періодичних оглядів і ремонту

  сотрудничайте с нами, если Вы
  Вам будет удобно сотрудничать с нами, если Вы:
  • Не допускаете халатность при сотрудничестве
  • Любите максимальный комфорт во всем без компромиссов
  • Любите четкость, последовательность и выполнение работ в срок
  • Любите порядок и чистоту
   shutterstock 193860812 scaled
   Отримати індивідуальний розрахунок вартості монтажу опалення для Вашого будинку

    Дякуємо

    Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

    Порядок
    Порядок співпраці
    01
    Заявка

    Залишаєте заявку на виїзд фахівця

    02
    Безкоштовний виїзд на об'єкт

    Обговорюємо технічні питання

    03
    Розрахунок вартості

    Складаємо кошторис і висилаємо Вам комерційну пропозицію

    04
    Дата роботи

    Погоджуємо з Вами і вибираємо зручний час

    05
    Оплата матеріалів

    Завозимо матеріали на об'єкт, їх оплата

    06
    Виконання робіт

    Наші фахівці відповідно до кошторису виконують роботи

    07
    Оплата робіт

    Оцінюєте результат і по закінченню всіх робіт проводите оплату

    Комфортне життя в приватному будинку чи в квартирі багато в чому залежить від системи опалення. Від неї часто залежить не тільки затишок, а ще й здоров’я та безпека жильців. Саме тому вкрай важливо обрати оптимальний варіант системи опалення залежно від потреб, фінансових можливостей та інших факторів.

    Яку систему обрати для опалення у Харкові та області?

    Залежно від вартості та різновиду палива, сучасне індивідуальне опалення можливо класифікувати наступним чином:

    Найбільш вигідним є проведення повітряного чи водяного опалення в будинку за допомогою теплового насосу. Цей пристрій використовує природну енергію – повітря, вода, та ін. Під час роботи насос перетворює ці ресурси у тепло. При чому техніку можливо використовувати для опалення взимку, а також для охолодження приміщення у літній період. Незалежно від кліматичних умов насос забезпечує гаряче водопостачання протягом усього року.

    У свою чергу твердопаливні котли є найбільш універсальної системою. У якості палива можливо використовувати спеціальні брикети, вугілля, дрова, та ін. Ці котли можуть забезпечувати теплом приміщення будь якої площі. Для підприємств краще використовувати одноконтурні прилади. Мешканцям приватних будівель треба звернути уваги на котли з двома контурами. До переваг системи відносяться використання відновлювальних природних ресурсів, а також низькі витрати на експлуатацію. Недоліки твердопаливних котлів – прилад потребує постійної уваги, регулярного обслуговування, а також окремого приміщення для котла та зберігання палива. Ще одним негативним фактором є неприємний запах.

    Газові котли також є досить поширеною системою опалення. Агрегати, монтовані на стіну можуть ефективно обігріти невеликі приватні будівлі чи квартири. У свою чергу пристрої, розташовані на підлозі підійдуть до будинків з великою площею. На сьогоднішній день при наявності потреби зробити опалення споживач може обрати монтаж одно- чи двотрубної системи, одноконтурний чи двоконтурний котел. Перевагою використання газових котлів є зручне користування, а також довгий термін експлуатації. Значними недоліками є вартість самого палива, дороге підключення. Також не треба забувати й про небезпеку. Ці системи є вибухонебезпечними й потребують окремого приміщення, розробки спеціального проекту та обов’язкової наявності димоходу.

    Системи електричного опалення можливо розділити на дві групи. У першу буде входити безпосередньо електричний котел. Ці агрегати підключаються до водяної системи опалення з подальшим розгалуженням до радіаторів. До другої групи належать електричні прилади. Це може бути тепла підлога, керамічні панелі, різні види конвекторів, та ін. Значною перевагою є вартість самої системи та довгий термін експлуатації. Електричні прилади швидко обігрівають приміщення за допомогою батарей чи окремих приладів. При цьому користування таким обладнанням не принесе ніякої шкоди мешканцям та довкіллю. У той самий час користування цією системою супроводжується величезними витратами на експлуатацію, а також потребує пильної уваги до проводки будинку. Але найбільш значним мінусом є залежність приладів від електропостачання. Відсутність струму автоматично робить систему марною.

    Система опалення з використанням теплового насосу є найбільш оптимальним варіантом. На користь приладу говорять досить низькі витрати на експлуатацію та довгий термін використання. Також тепловий насос став популярним завдяки безпеці, компактним розмірам та відсутністю шуму. Користування приладом не потребує досвіду та спеціальних знань.

    Етапи монтажу опалення

    Насамперед клієнту Компанії «Сила Води» м. Харків потрібно подати заявку будь-яким комфортним для нього засобом. Після цього майстер приїде на вказану адресу. Відбудеться обговорення всіх деталей замовлення, у тому числі обрання місця, на якому буде потрібно встановити прилад та ін.

    На підставі отриманих даних формується кошторис, який у подальшому буде надісланий клієнту Компанії. Усі необхідні матеріали та інструменти будуть завезені до будівлі замовника у зручний для нього час. Відповідно до кошториса, фахівці виконують роботи. Фінальний етап роботи передбачає здачу об’єкту замовнику. Оплата послуг відбудеться після оцінки результату власником.

    Ціни на встановлення опалення

    Вартість монтажу є дуже індивідуальним фактором. На розмір ціни впливає наступне:

    • Площа приватного будинку;
    • Особисті потреби замовника;
    • Різновид системи опалення;
    • Обрані для монтажу витратні матеріали, обладнання та ін.

    Скільки коштує монтаж систем опалення приватної будівлі можливо дізнатися у менеджера Компанії. Співробітник Фірми оговорить з клієнтом усі деталі замовлення. Після цього буде сформована комерційна пропозиція, її затвердження та ін. Фахівці Фірми почнуть монтаж опалення тільки після затвердження кошторису.

    Переваги монтажу опалення від Компанії «Сила Води»

    Установка індивідуального опалення дозволить створити затишок та комфортні умови для життя усіх членів сім’ї. Замовляючи монтаж водяного автономного опалення та інших опалювальних систем в Компанії «Сила Води» кожний клієнт отримує наступні переваги:

    • Якісні матеріали;
    • Сучасне професійне обладнання;
    • Кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом монтажу систем опалення;
    • Фірма надає гарантії на якість проведених її співробітниками робіт.

    При необхідності клієнт може скористатися послугою сервісного та подальшого обслуговування. Замовляючи монтаж системи опалення під ключ майбутній користувач отримує цілий комплекс робіт. У них входять проектування, безпосередньо установку та інше. Гарантійне обслуговування Компанії «Сила Води» поширюється лише на проблеми, які можуть виникнути під час роботи самої системи. Гарантію на паливний агрегат надає підприємство – розробник.

    ми пишаємось
    Роботи, якими ми
    пишаємося
    Залишилися питання?

    Задайте їх нашим фахівцям!

     Дякуємо

     Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

     питання
     Найважливіші питання
     і відповіді на них
     Які існують варіанти розведення труб?

     Існує 2 варіанти розведення труб до опалювального приладу - однотрубна і двухтрубная. При двотрубному варіанті, від системи до радіатора підведено, відповідно, 2 труби. Їх називають «пряма» і «зворотний». Завдяки такій розводці можна мати одну температуру теплоносія, що надходить на вхід всіх прилади. Двотрубна розводка буває двох видів: з паралельним підключенням радіаторів і променева (колекторна). Мінусом променевої системи є великі витрати на труби. Перевагою ж можна назвати легку регулювання опалювальних приладів і балансування системи.
     При однотрубному варіанті розводки, теплоносій, остигаючи, переходить послідовно від одного радіатора до іншого. Тому іноді останній радіатор, набагато холодніше першого. Відповідно, двухтрубная розводка дає більший комфорт, ніж однотрубна, і, звичайно, її вартість вище.

     Можливо почати роботи з певного числа або дати? Наприклад, оплачу роботи, а почати їх необхідно через місяць, коли всі внутрішні роботи по дому будуть зроблені.

     Так це можливо.

     А за цей період (наприклад, 2 тижні або місяць) вартість матеріалів, обладнання та робіт не збільшиться, наприклад, у зв'язку зі стрибком курсу валют?

     Якщо вартість матеріалів і обладнання Ви оплачуєте повністю і відразу, ми закуповуємо їх в той же або на наступний день і їх ціна не поміняються.
     Вартість матеріалів і устаткування прив'язана до курсу валют, і змінюється щодня, тому їх краще оплачувати відразу і повністю.

     Де будуть зберігатися куплені Вами матеріали і обладнання до початку робіт?

     За Вашим бажанням і для Вашої зручності ми можемо місяць зберігати все безкоштовно у себе на складських потужностях. Або на Ваших складських потужностях, будинку ділянці і т.д., але тоді Ви несете відповідальність за їх збереження.
     Якщо термін зберігання перевищує місяць, Вам буде необхідно сплатити за зберігання матеріалів і обладнання в залежності від збільшення часу зберігання. Також ми можемо привезти все відразу на Ваш об'єкт.

     Які матеріали і пристрої використовуються при монтажі?

     В системі опалення і водопостачання основне - це трубопроводи. Бувають труби з:
     1. шитого поліетилену;
     2. поліпропілену.

     Які є мінуси у двоконтурного котла?

     Він готує воду для гарячого водопостачання - т. Е. При включеній воді на кухні або ванній, опалення не працює.
     Одноконтурні котли не працюють на пріоритет гарячого водопостачання або опалення, для них встановлюються окремі змішувальні насосні групи

     Як проходить процес оплати?

     Графік фінансування такий: Ви оплачуєте 100% вартості матеріалів, далі за Вашим бажанням - 50% вартості роботи Ви оплачуєте відразу з вартістю матеріалів або за фактом виходи людей на об'єкт.
     По кожному з розділів виконання решти 50% оплачується за фактом виконання робіт і підписання акту виконаних робіт, т. е. прийняття того чи іншого розділу. Наприклад, ми закінчили монтувати опалення - оплачується залишок 50% опалення.

     А можна залишилися 50% внести відразу по закінченню всіх робіт, а не частинами за кожен розділ?

     Ми не працюємо за такою схемою, наступний розділ або частина робіт ми виконуємо тільки після повної оплати попереднього.

     Яка гарантія на Ваші роботи, чи прописана вона в договорі?

     Гарантія на монтажні роботи - 2 роки, вона прописана в договорі, на обладнання та матеріали - від заводів виробників.

     Якщо щось з обладнання ламається, мені треба звертатися до заводу-виробника? Ви допомагаєте з цим?

     Все обладнання та матеріали закуповуються тільки у офіційних дилерів або заводів-виробників, які дають гарантію. Відповідно, ми можемо допомогти зі зверненням по гарантії. Більш того, якщо в страховому випадку буде встановлена причина поломки системи і нанесення збитку в шлюбі обладнання або матеріалів (крана, фитинга і т.д.), то за рахунок компанії-постачальника буде проведено повністю ремонт в будинку замовника.

     У разі поломки якогось обладнання або частини у встановленій Вами системі клієнт може звернутися до Вас?

     Так, ми можемо допомогти з вирішенням гарантійних питань і заміною.

     Заміну зламаного приладу по гарантії Ви робите безкоштовно чи роботи по заміні оплачуються?

     Гарантійну заміну і монтажні роботи приладів робитиме завод-виробник безкоштовно.
     Якщо роботи по заміні виконуємо ми, вони оплачуються.

     А на що Ви тоді даєте гарантії і в чому вони полягають?

     Ми даємо гарантії на монтажні роботи і виконуємо гарантійний ремонт безкоштовно у випадках, коли, наприклад, підтікає кран або фітінг, коли сама система працює несправне і т. Д.
     На обладнання і його роботу гарантію дає завод-виробник.

     Послуги

     Які роботи ми виконуємо
     Буріння свердловин на воду
     Буріння свердловин на воду
     Замовити послугу
     Облаштування свердловин
     Облаштування свердловин
     Замовити послугу
     Буріння свердловин малогабаритною установкою
     Буріння свердловин малогабаритною установкою
     Замовити послугу
     Монтаж систем опалення
     Монтаж систем опалення
     Замовити послугу
     Монтаж водопроводу і каналізації
     Монтаж водопроводу і каналізації
     Замовити послугу
     Проектування інженерних мереж
     Проектування інженерних мереж
     Замовити послугу
     Монтаж фільтрів для води
     Монтаж фільтрів для води
     Замовити послугу
     Всі послуги