Залиште заявку зараз

і отримайте безкоштовний виїзд інженера!

  Дякуємо

  Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

  Ви можете нам довіряти
  5+
  Років на ринку
  30+
  Виконаних проектів
  8000+
  Пробурено метрів свердловин для геотермальних насосів
  12+
  Млн теплових насосів працює в Європі
  Тепловий насос може працювати на опалення, кондиціонування і підігрів води в автоматичному режимі

  Сучасні теплові насоси – це повністю автоматизований пристрій. Про Вас подбали, зберегли час – не треба нічого перемикати і підкидати, можна перестати контролювати. Підігрів води для системи опалення та системи гарячого водопостачання, кондиціонування відбуваються автоматично.

  • Можливість впровадження комплексних рішень, продуманих спеціально для Вашого приміщення.
  • Тривалий термін експлуатації.
  тому що це
  Що дає тепловий насос?
  ui 2
  Опалення будинку

  У 2-4 рази вигідніше газового опалення. У Вашому будинку завжди буде тепло і затишно завдяки ефективним тепловим насосам.

  bathroom 1
  Гаряча вода

  У 4-6 разів вигідніше електрокотла або електричного бойлера. Тепловий насос забезпечить Ваш будинок гарячою водою.

  frost 1
  Кондиціювання

  Без кондиціонера. Прохолода в жарку пору в усіх приміщеннях. Пасивне і активне охолодження за допомогою фанкойлів.

  Отримати індивідуальний розрахунок вартості Теплового насоса для Вашого дому

   Дякуємо

   Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

   Теплові насоси
   Теплові насоси Повітря-Вода

   Переваги:

   • Використовується безкоштовна енергія з навколишнього середовища, як основне джерело тепла
   • Легкий монтаж без земляних робіт і використання водоймищ
   • Легко об’єднати тепловий насос і систему вентиляції для нагріву або охолодження повітря в приміщенні
   • Працює практично безшумно

   Недоліки:

   • Температура повітря за вікном впливає на ефективну роботу теплового насоса і, коли температура знижується, СОР (коєфіцієнт ефективності) зменшується
   • Краще паралельно встановлювати додаткове джерело опалення, тому що при зниженні температури повітря, тепловий насос працює менш ефективно
   • Коли теплообмінник розморожується, на піддоні з’являється волога, яка при температурі нижче 0 градусів намерзає, в цьому випадку треба утеплювати дренаж
   • Для охолодження повітря влітку, потрібна більша кількість електроенергії, ніж при пасивному кондиціонуванні геотермальним тепловим насосом
   5 1
   Теплові насоси Вода-Вода

   Переваги:

   • Екологічні та безпечні
   • Енергоефективні
   • Оплата йде не за тепло, а тільки за електрику, яке необхідно для роботи теплового насоса
   • Високий захист від замерзання і обмерзання
   • Мають високий СОР

   Недоліки:

   • Не скрізь є технічна можливість встановити тепловий насос “вода-вода”
   • Потрібні великі вимоги для дебіту свердловини
   • Коли температура води підвищується, необхідно перевіряти антикорозійний захист і вміст заліза і марганцю
   • Потрібно більше електрики для роботи, на відміну від геотермальних теплових насосів, зате ціна за агрегат і його монтаж нижче
   5 2
   Теплові насоси Грунт-Вода

   Переваги:

   • Більше всього підходить для опалення, підігріву води і охолодження будинку
   • Немає спеціальних вимог для топкових і проектних рішень, як при опаленні газом
   • Не потрібно установка димоходів, як для газового та твердопаливного котлів
   • Безпечна і надійна система
   • Вимагають мінімум витрат на обслуговування
   • Енергоефективні
   • Стабільно працюють при низькій температурі
   • Стабільно мають високий СОР

   Недоліки:

   • Потрібні земляні роботи для установки теплового контуру
   • Необхідно мати вільну ділянку
   • Загальна вартість геотермального теплового насоса і всіх робіт вийде дорожче, ніж повітряного або водяного, зате споживання електрики за рік найменше в порівнянні з іншими видами
   5 3
   Порядок
   Порядок співробітництва
   01
   Заявка

   Залишаєте заявку на виїзд фахівця

   02
   Безкоштовний виїзд на об'єкт

   Обговорюємо технічні питання

   03
   Розрахунок вартості

   Складаємо кошторис і висилаємо Вам комерційну пропозицію

   04
   Дата роботи

   Погоджуємо з Вами і вибираємо зручний час

   05
   Оплата матеріалів

   Завозимо матеріали на об'єкт, їх оплата

   06
   Виконання робіт

   Наші фахівці відповідно до кошторису виконують роботи

   07
   Оплата робіт

   Оцінюєте результат і по закінченню всіх робіт проводите оплату

   Сьогодні якісне теплопостачання – необхідність для дому. Теплова помпа (тепловий насос) забезпечить автоматичне обслуговування систем опалення, кондиціонування та водопостачання. Використання такого обладнання є дуже зручним, воно не потребує постійного контролю. Ми допоможемо обрати найкращий варіант та здійснити монтаж теплового насосу у Харкові.

   Види теплових насосів

   Встановлення теплових насосів – це сучасне комплексне рішення для ваших приміщень. Різні види теплових насосів мають свої особливості та переваги, які впливають на ціни. Тому важливо вивчити інформацію, яка підкаже оптимальний в Україні вибір пристрою для опалення будинку.

   Прилади бувають таких типів:

   • Повітря-вода,
   • Вода-вода,
   • Грунт-вода,
   • Повітря-повітря.

   В оглядах представлена інформація про особливості застосування насосів. Також виявимо переваги та недоліки різних типів приладів.

   Повітря-вода

   Для обігріву будинку насос такого типу буде використовувати безкоштовне навколишнє повітря. Йому не знадобиться додатковий резервуар для води або вільна земля для інженерних комунікацій. Це дає повітряному тепловому насосу безсумнівні переваги стосовно ціни та легкості монтажу. Крім того, повітряні теплові насоси не будуть створювати шуму при роботі.

   Але ефективність насосу «повітря-вода» обмежена температурними умовами. Якщо температура повітря опуститься нижче відмітки нуль, помпа не зможе підтримувати стабільний рівень тепла у приміщенні. А влітку для пасивного кондиціонування повітряному насосу знадобиться велика кількість електроенергії.

   Вода-вода

   Такі теплові помпи будуть обігрівати оселю за рахунок тепла від найближчої водойми. Їх дешевше купити та встановити, ніж геотермальне опалення. Крім того, насоси «вода-вода» відрізняються екологічністю та безпечністю. Вони мають високу енергоефективність та захист від обмерзання.

   Але монтаж теплових насосів водного типу потребує складних технічних вимог. В більшості випадків поруч з приміщенням немає водойми, яка не замерзає взимку. Тому виникає необхідність проведення додаткових інженерних розрахунків та буріння свердловин.

   Крім того, при підвищенні температури води влітку водні помпи піддаються корозії, в них підвищується вміст заліза і марганцю.

   Грунт-вода

   Геотермальні теплові насоси – це універсальне рішення для ефективної опалювальної системи. Вони використовують в якості джерела теплової енергії природне грунтове тепло. Тому працюють безпечно і надійно при будь-яких температурах зовнішньої середи. Незалежно від погодних умов геотермальні насоси забезпечують високу енергоефективність та стабільність.

   Під час монтажу помпи «грунт-вода» можливе проведення додаткових будівельних робіт: пробурити свердловину, облаштувати колектор, встановити тепловий контур.

   Загальні витрати на придбання грунтового теплового насосу і супутні роботи будуть вище, ніж ціни на інші типи обладнання. Але вони компенсуються за рахунок найнижчого рівня річного споживання електроенергії. В підсумку використання геотермального насосу є найбільш економічним у порівнянні з водним та повітряним.

   Повітря-повітря

   Тепловий насос типу «Повітря-повітря» забирає тепло атмосферного повітря і віддає в приміщення. Він зігріває, в реверсивному режимі працює як кондиціонер. Такі теплові насоси універсальні, екологічні, мають просту конструкцію, високу ефективність. Ціна на них нижче, ніж на інші. Це робить їх дуже популярними для використанні вдома та в промислових цілях.

   Але також наявні деякі недоліки. Наприклад, система не буде працювати, якщо мають місце перебої у живленні. Користувачі також скаржаться на невеликий, але помітний звуковий фон. Застосовуватися вони можуть тільки при температурі не нижче -20°C. Тобто для сильних морозів, які відмічаються у деяких регіонах України взимку, вони не підходять.

   Переваги геотермального та повітряного теплового насоса для опалення

   Грунтові або повітряні насоси – це оптимальний вибір для опалення приміщень. Робота систем типу «повітря-вода» та «грунт-вода» заснована на використанні безкоштовної теплової енергії навколишнього середовища.

   Монтаж повітряних помп. Повітряний насос не потребує виконувати земляні роботи або використовувати водоймища. Крім того, можна легко об’єднати тепловий насос з системою вентиляції. Це дозволить ефективно та швидко нагрівати або охолоджувати повітря в оселі. А низький рівень шуму від помпи допоможе створенню комфортних умов.

   Ґрунтові насоси найбільш відповідають усім важливим умовам використання для обігріву, гарячого водопостачання і охолодження приміщень.

   Щоб поставити геотермальний насос, не потрібні такі топкові і проектні рішення, яких потребує газове та дров`яне опалення. Вам не знадобиться будувати димохід, необхідний для твердопаливного котла. І нарешті, витрати на обслуговування та експлуатацію геотермального насоса є дійсно мінімальними.

   Особливості та ціни монтажу теплового насоса

   Як відмічено раніше, найдешевше серед трьох типів теплових помп коштує монтаж насоса типу «повітря-вода» (повітряного). Найдорожче обійдеться налаштування та монтаж теплового насоса типу «грунт-вода» (грунтовий).

   Але слід зауважити, що ціна встановлення опалювальної системи залежить від багатьох факторів. У тому, скільки коштує обладнання, значення мають зовнішні природні умови, технічне обладнання в приміщенні, наявність вільної ділянки або водоймища, сезонні зміни погоди та інше. Дешевше буде купити насос під ключ (Харків), одразу із послугою “Монтаж теплового насоса”.

   ми пишаємось
   Роботи, якими ми
   пишаємося
   відгуки
   Відгуки наших
   клієнтів
   Залишилися питання?

   Задайте їх нашим фахівцям!

   Вам складно розібратися в теплових насосах? Чи не розумієте, як все працює? Не знаєте, чи є сенс Вам встановлювати тепловий насос? Хочете розібратися в ціноутворенні? Тоді сміливо запитуйте про це у наших фахівців!

    Дякуємо

    Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

    питання
    Найважливіші питання і відповіді на них
    Яка вартість теплового насоса?

    На 100 м2 від 6000 Євро «під ключ» (тепловий насос, топкова, земельний контур). Чим більше площа приміщення, тим менше ціна за 1 кВт теплової потужності.

    Чи можна підключити до вже працюючої системі опалення?

    Можно, звичайно. При цьому тепловий насос буде основним джерелом тепла, а газовий або твердопаливний котел - резервним.

    Яка гарантія на тепловий насос?

    Залежно від виробника 3 - 10 років гарантії. Термін експлуатації від 20 років.

    Чи можливо використовувати влітку тепловий насос як кондиціонер?

    Так, це одна з вагомих переваг теплового насоса. Для того щоб це стало можливим, в будинку просто потрібно буде встановити фанкойли в тих приміщеннях, де необхідно охолодження, і підключити їх до теплового насосу.

    Послуги

    Які роботи ми виконуємо
    Буріння свердловин на воду
    Буріння свердловин на воду
    Замовити послугу
    Облаштування свердловин
    Облаштування свердловин
    Замовити послугу
    Буріння свердловин малогабаритною установкою
    Буріння свердловин малогабаритною установкою
    Замовити послугу
    Монтаж систем опалення
    Монтаж систем опалення
    Замовити послугу
    Монтаж водопроводу і каналізації
    Монтаж водопроводу і каналізації
    Замовити послугу
    Проектування інженерних мереж
    Проектування інженерних мереж
    Замовити послугу
    Монтаж фільтрів для води
    Монтаж фільтрів для води
    Замовити послугу
    Всі послуги