Залиште заявку зараз

і отримайте безкоштовний виїзд інженера!

  Дякуємо

  Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

  Ви можете нам довіряти
  9+
  Років на ринку
  3000+
  Виконаних робіт
  39000+
  Метрів свердловин пробурено
  35000+
  Літрів води викачується з наших свердловин кожну годину
  Що ви отримаєте?
  Що ви отримаєте?
  • Буріння свердловини під ключ
  • Облаштування свердловини
  • Безкоштовний виїзд інженера
  • Безкоштовний аналіз води
  • Сервісне обслуговування на 1 рік БЕЗКОШТОВНО!
   skvazhiny Fb 9 1
   Отримати індивідуальний розрахунок вартості Буріння свердловини на воду для Вашого будинку

    Дякуємо

    Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

    Чому ми
    Чому ми

    • Оплата за результат. Платіть тільки після того, як пішла вода
    • Ціну озвучуємо завжди остаточну – без всяких додаткових витрат
    • Договір з печаткою
    • Не заїжджаємо на ділянку технікою. Ваша ділянку і паркан цілі
    • Знаємо всі водоносні глибини в радіусі 80 км від Харкова
    • Використовуємо тільки питні труби по ДСТУ. Гарантія 50 років
    • У нас працюють інженери з досвідом роботи більше 10 років

    Бурение скважин на воду
    Порядок
    Порядок співробітництва
    01
    Заявка

    Залишаєте заявку на виїзд фахівця

    02
    Безкоштовний виїзд на об'єкт

    Обговорюємо технічні питання

    03
    Розрахунок вартості

    Складаємо кошторис і висилаємо Вам комерційну пропозицію

    04
    Дата роботи

    Погоджуємо з Вами і вибираємо зручний час

    05
    Оплата матеріалів

    Завозимо матеріали на об'єкт, їх оплата

    06
    Виконання робіт

    Наші фахівці відповідно до кошторису виконують роботи

    07
    Оплата робіт

    Оцінюєте результат і по закінченню всіх робіт проводите оплату

    Погане водопостачання заміської ділянки – не рідкість. Тому власники приватних будинків користуються послугами буріння свердловин на воду під ключ. Таке джерело буде забезпечувати господарів чистою водою протягом усього року. Глибина свердловини безпосередньо залежить від водоносного шару території і часто не перевищує 50 м, хоча бувають і винятки.

    Процес буріння свердловини до 50 метрів

    Технологія розробки такого джерела не залежить від його глибини. У будь-якому випадку буріння буде складатися з наступних етапів:

    • Співробітник приїжджає на виклик і оглядає місцевість. Після цього буде визначено місце подальшого буріння. На остаточний вибір впливає розташування колодязів та вигрібних ям. Також враховується відстань від будівель і споруд.
    • На цьому етапі відбувається підготовка. Співробітники Компанії приїжджають на виклик з усім необхідним обладнанням. Після цього здійснюється розвантаження установки, супутніх інструментів. Відбувається монтаж бурильного обладнання.
    • Буріння свердловини. Починають роботу фахівці з накручування штанг із закріпленим буром по мірі їх поглиблення. У порожнину конструкції подається вода. Далі майстри підключають двигун, що приводить в рух бур. Цей елемент обертається і поступово поглиблюється в породу, розпушуючі грунт, який зустрічається на шляху. Розпушений грунт вимивається завдяки воді, яка надходить всередину труби штанги. Глибина такого отвору може досягати максимум 110 метрів.

    Під час буріння майстер Компанії “Сила Води” визначає близькість водоносного шару. Так, під час роботи над фільтровою свердловиною, фахівець визначає, що бур дійшов до насиченого водою піску.

    На цьому етапі роботи бурильники опускають в отвір обсадні труби. Перша труба буде виконувати функції фільтра, в ній зроблено отвори, а також намотана нитка з поліпропілену. На фільтр встановлюється заглушка. Після цього відбувається накручування стандартних обсадних труб.

    Тепер фахівці приступлять до промивання пробуреної свердловини. Під великим тиском вода буде подаватися у встановлену обсадну колону. Це необхідно для промивання фільтра, який розташований в самому низу джерела.

    Тепер робочі приступлять до обсипання труб кварцовим піском. Це дозволить питній рідині водоносного шару (20 метрів і більше) потрапляти в фільтр, до цього проходячи кварц. Так відбувається очищення від дрібних частинок піску.

    На цьому етапі майстри Компанії опускають в свердловину помпу для прокачування. На всю процедуру піде не більше 2 годин часу. У цей час співробітники виконають демонтаж установки, здачу об’єкта власнику, підписують необхідні документи та договори. За потреби клієнт може замовити додаткове оснащення джерела технічними пристосуваннями. На його запит спеціаліст підготує кошторис.

    Використання води з не глибоких свердловин до 30-ти метрів

    Особливості експлуатації не залежать від глибини. Ключове значення має мета. Так, дачна свердловина 30 метрів буде використовуватися сезонно, тоді як в приватному будинку потреба в чистій воді виникає постійно. По суті, єдина відмінність різних за глибиною свердловин – це їх облаштування. Власнику буде необхідно підібрати відповідний насос.

    Особливості експлуатації свердловин на 40, 50 метрів і менше

    Особливості експлуатації відрізняються тільки в разі недостатнього дебіту свердловини. При цьому глибина залягання також не грає особливого значення. Головний нюанс – це потреба в накопичувальному баці або іншому резервуарі для води. Такі ситуації типові для сезонних і самозливних свердловин. Також така проблема може спостерігатися в джерелах, які мають  невеликий діаметр труби (90мм). При необхідності власник може звернутися до працівників нашої Компанії. Фахівці знайдуть оптимальне рішення.

    Ми пишаємось
    Роботи, якими ми
    пишаємося
    Відгуки
    Відгуки наших
    клієнтів
    Ми знаємо, як забезпечити Вас якісною чистою водою

    Дізнайтеся, скільки буде коштувати буріння свердловини для Вас!

     Дякуємо

     Ми передзвонимо вам в найближчий робочий час

     Питання
     Найважливіші питання і відповіді на них
     Яка ціна буріння свердловини за погонний метр?

     На вартість роботи впливає глибина свердловини, ціна погонного метра обсадної труби, фільтр, забивка, додаткові витрати. Остаточно дізнатися, скільки коштує буріння можна у фахівця Компанії, після складання кошторису.

     Яким обладнанням роблять свердловини на 40 метрів?

     Буріння відбувається за допомогою малогабаритної установки.

     Яка глибина потрібна для питної свердловини?

     У м. Харків та Харківській області не так багато місць, де дійсно якісна вода. В основному, вона вимагає водопідготовки. Глибина свердловини залежить від району і глибини залягання вод. Тобто, кожен випадок досліджується індивідуально.

     Як замовити буріння свердловини глибиною до 50 метрів?

     Перед оформленням заявки клієнт визначається з метою використання води. Якщо потрібна вода для поливу - буде досить буріння до шару залягання грунтових вод. Питні джерела залягають на більшій глибині. Для визначення розташування водоносного шару місце буріння повинен обстежити майстер Компанії, який має великий досвід.